O szkole

German Language Center jest szkołą języka niemieckiego, działającą na polskim rynku od 2006 roku.

Nasza działalność zrodziła się z pasji do nauczania języków obcych.

Od 2006 roku wspieramy polskie firmy i międzynarodowe korporacje w zakresie szkoleń językowych. Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń językowych dla klienta biznesowego. Nasze kursy są skierowane do pracowników firm, kadr kierowniczych współpracujących z partnerami biznesowymi i klientami pochodzącymi z krajów niemieckojęzycznych. Nasze kursy są zorientowane na cele i potrzeby każdego klienta oraz są powiązane z branżą danej firmy, która zgłasza zapotrzebowanie na kursy językowe. Świadczymy wysokiej jakości usługi, rozwijamy kompetencje językowe naszych klientów, tym samym pomagamy im osiągnąć sukces i przyczyniamy się do poprawy wizerunku firmy.

Language center

ul. Żurawia 43 lokal 301, III piętro